Nasze zawodniczki walczą o medal AMP

Aż dziewięć zawodniczek naszego klubu zagra w Akademickich Mistrzostwach Polski, które w piątek rozpoczną się w Krakowie.

W zespole Uniwersytetu Jana Kochanowskiego wystąpią: Aleksandra Orowicz, Małgorzata Hibner, Anna Nazimek,  Magdalena Kędzior, Aleksandra Jańczyk, Natalia Jach, Dominika Więckowska, Honorata Czekala oraz Edyta Charzyńska.

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w piątek zagra dwa mecze fazy grupowej. Najpierw o godz. 11.30 zmierzy się z Akademią Leona Koźmińskiego Warszawa, a o godz. 16.30 z Politechniką Poznań. W sobotę (godz. 11.30) podopieczne Pawła Tetelewskiego i Tomasza Błaszkiewicza zagrają z Politechniką Łódź.

Decydujące spotkania odbędą się w niedzielę. Finał zaplanowany jest na godz. 15.40, a pojedynek o trzecie miejsce na 14.20. W sumie w imprezie wystąpi dwanaście drużyn.