Druga wygrana w Elblągu

Korona Handball odniosła drugie zwycięstwo na towarzyskim turnieju w Elblągu. Kielczanki pokonały po raz drugi UKS PCM Kościerzyna 30:27 (12:10). Przypomnijmy, że we wtorek na rozpoczęcie imprezy podopieczne Tomasza Popowicza wygrały z tym samym zespołem po pasjonującym pojedynku 34:33 (14:18). 

- Moje zawodniczki czują już zmęczenie ciężkimi treningami i turniejem. Pierwszy kwadrans był słaby, ale potem zaczęliśmy grać lepiej. Wynik do końcowego gwizdka był już pod naszą kontrolą - mówi Tomasz Popowicz, trener Korony Handball. 

W czwartek jego zespół (godz. 14.30) na zakończenie turnieju zmierzy się z gospodyniami - Startem. W Elblągu nie gra aż sześć zawodniczek Korony Handball. Z różnych powodów brakuje: Małgorzaty Hibner, Agnieszki Młynarskiej, Honoraty Syncerz, Kornelii Czubaj, Wiktorii Gliwińskiej  i Karoliny Mochockiej. 

Korona Handball: Orowicz (13 obron), Wałcerz (10) - Dos Santos 6, Więckowska 6, Parandii 4, Czekala 3, Skowrońska 3, Radzikowska 3, Zimnicka 2, Piecaba 1, Kędzior 1, Homonicka 1, Paszowska, Janczyk.