Dwie nasze zawodniczki w kadrze Polski!

Aż dwie nasze zawodniczki: Dominika Więckowska i Honorata Syncerz zostały powołane do reprezentacji Polski piłkarek ręcznych.  To pierwsze takie wyróżnienia w historii naszego klubu.

Obie szczypiornistki wezmą udział w konsultacji szkoleniowej, która w dniach 27-30 stycznia odbędzie się w Kobierzycach. Trener Leszek Krowicki powołał na nie osiemnaście zawodniczek. Oprócz Honoraty Syncerz i Dominiki Więckowskiej, jest jeszcze aż siedem rozgrywających.

Skład reprezentacji Polski:

Bramkarki: Weronika Gawlik (SPR Lublin), Barbara Zima (Zgoda Ruda Śląska), Wioletta Pająk (EKS Start Elbląg),

Skrzydłowe: Dagmara Nocuń, Aneta Łabuda (obie SPR Lublin), Adrianna Górna (Zagłębie Lubin), Mariola Wiertelak (KPR Kobierzyce),

Rozgrywające: Honorata Syncerz, Dominika Więckowska (obie Korona Handball), Aleksandra Rosiak, Ewa Urtnowska (obie SPR Lublin), Patrycja Świerżewska, Paulina Uścinowicz (obie Start Elbląg), Małgorzata Buklarewicz (Zagłębie Lubin), Kinga Jakubowska (KPR Kobierzyce), Alicja Pękala (UKS PCM Kościerzyna)

Kołowe: Sylwia Matuszczyk, Joanna Szarawaga (obie SPR Lublin).