Honorata Syncerz najskuteczniejsza w Superlidze!

Honorata Syncerz, uniwersalna rozgrywająca Korony Handball zajmuje pierwsze miejsce wśród najskuteczniejszych zawodniczek PGNiG Superligi.

25-letnia zawodniczka w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie. Zdobyła już 35 bramek, co daje jej świetną średnią - 8,75 gola na mecz. Na inagurację rzuciła pięć goli w wyjazdowym starciu z UKS PCM Kościerzyna. Potem było już jeszcze lepiej - trafiła dziewięć razy z KPR-em Jelenia Góra, aż jedenaście razy z Energa AZS Koszalin. W czwartej serii dziewięć razy pokonała bramkarki Pogoni Szczecin. 

Co ciekawe, Honorata Syncerz we wszystkich czterech meczach, była najskuteczniejszą zawodniczką Korony Handball. Popularna Hono świetnie wykonuje rzuty karne, bo w tym sezonie trafiła już w ten sposób aż siedemnaście razy. - Nie ćwiczę specjalnie karnych. Po prostu podchodzę do nich, czuje się pewnie i na szczęście trafiam - przyznaje. 

Dziesiąte miejsce wśród najskuteczniejszych zawodniczek PGNiG Superligi zajmuje Wiktoria Gliwińska. Nasza lewoskrzydłowa w czterech meczach zdobyła osiemnaście bramek.