Przegrywamy w Chorzowie

Nie udało się naszej drużynie po raz drugi w tym sezonie wygrać na wyjeździe. Korona Handball przegrała w Chorzowie z Ruchem 22:25.

W sobotę kielczanki były bliskie przełamania. Mimo fatalnego początku (0:3 po sześciu minutach) i faktu, że po kwadransie przegrywały aż 3:9, to potrafiły pokazać charakter. Przyjezdne od stanu 6:11 zdobyły cztery gole z rzędu.

Co ciekawe, przez pierwsze osiem minut drugiej części padły... dwa gole. Jeszcze w 51. minucie Korona Handball wygrywała 20:19, a 180 sekund przed końcem był remis 22:22. Do końca meczu trzy razy trafiły już jednak tylko chorzowianki.

Ruch Chorzów – Korona Handball 25:22 (13:11)

Korona Handball: Orowicz, Hibner – Syncerz 6, Gliwińska 5, D. Więckowska 3, Parandii 2, Charzyńska 2, Skowrońska 2, Zimnicka 1, Czekala 1, Homonicka, Piwowarczyk, Mochocka.