PGNiG Superliga Kobiet - terminarz 2017/2018

LOSOWANIE ROZGRYWEK PGNiG SUPERLIGI KOBIET - SEZON 2017/2018

1. kolejka 09/10.09.2017

Vistal Gdynia - KRAM Start Elbląg 26:25
SPR Pogoń Szczecin - Energa AZS Koszalin 27:25
Metraco Zagłębie Lubin - UKS PCM Kościerzyna 43:17
Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin 16:30
KPR Gminy Kobierzyce - KPR Jelenia Góra 19:20
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Ruch Chorzów 32:22

2. kolejka 13.09.2017

KRAM Start Elbląg - KPR Ruch Chorzów 40:24
KPR Jelenia Góra - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 21:32
MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce 32:19
UKS PCM Kościerzyna - Korona Handball Kielce 27:23
Energa AZS Koszalin - Metraco Zagłębie Lubin 24:26
Vistal Gdynia - SPR Pogoń Szczecin 23:22

3. kolejka 16/17.09.2017

SPR Pogoń Szczecin - KRAM Start Elbląg 22:24
Metraco Zagłębie Lubin - Vistal Gdynia 28:21
Korona Handball Kielce - Energa AZS Koszalin 22:24
KPR Gminy Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna 37:25
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin  37:25
KPR Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 31:33

4. kolejka 20.09.2017

KRAM Start Elbląg - KPR Jelenia Góra 28:25
MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów 43:21
UKS PCM Kościerzyna - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 26:34
Energa AZS Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 30:26
Vistal Gdynia - Korona Handball Kielce 28:21
SPR Pogoń Szczecin - Metraco Zagłębie Lubin 25:25

5 kolejka 07/08.10.2017

Metraco Zagłębie Lubin - KRAM Start Elbląg 35:24
Korona Handball Kielce - SPR Pogoń Szczecin 24:25
KPR Gminy Kobierzyce - Vistal Gdynia 
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Energa AZS Koszalin 24:30
KPR Ruch Chorzów - UKS PCM Kościerzyna 37:26
KPR Jelenia Góra - MKS Perła Lublin 19:45

6. kolejka 14/15.10.2017

KRAM Start Elbląg - MKS Perła Lublin 28:25
UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra 27:31
Energa AZS Koszalin - KPR Ruch Chorzów 32:23
Vistal Gdynia - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 28:24
SPR Pogoń Szczecin - KPR Gminy Kobierzyce 28:23
Metraco Zagłębie Lubin - Korona Handball Kielce 38:32

7. kolejka 21/22.10.2017

Korona Handball Kielce - KRAM Start Elbląg 22:39
KPR Gminy Kobierzyce - Metraco Zagłębie Lubin 24:26
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR Pogoń Szczecin 26:28
KPR Ruch Chorzów - Vistal Gdynia 22:26
KPR Jelenia Góra - Energa AZS Koszalin 20:26
MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna 41:18

8. kolejka 28/29.10.2017

KRAM Start Elbląg - UKS PCM Kościerzyna 
Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin 20:28
Vistal Gdynia - KPR Jelenia Góra 35:24
SPR Pogoń Szczecin - KPR Ruch Chorzów 41:26
Metraco Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 
Korona Handball Kielce - KPR Gminy Kobierzyce 26:27

9. kolejka 04/05.11.2017

KPR Gminy Kobierzyce - KRAM Start Elbląg 19:22
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Korona Handball Kielce 32:28
KPR Ruch Chorzów - Metraco Zagłębie Lubin 22:23
KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Szczecin 26:30
MKS Perła Lublin - Vistal Gdynia 28:25
UKS PCM Kościerzyna - Energa AZS Koszalin 23:36

10. kolejka 11/12.11.2017

KRAM Start Elbląg - Energa AZS Koszalin 25:24
Vistal Gdynia - UKS PCM Kościerzyna 34:21
SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin 15:29
Metraco Zagłębie Lubin - KPR Jelenia Góra 46:15
Korona Handball Kielce - KPR Ruch Chorzów 35:33
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

11. kolejka 18.11.2017

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KRAM Start Elbląg 23:37
KPR Ruch Chorzów - KPR Gminy Kobierzyce 24:27
KPR Jelenia Góra - Korona Handball Kielce 29:25
MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin 19:18
UKS PCM Kościerzyna - SPR Pogoń Szczecin 27:38
Energa AZS Koszalin - Vistal Gdynia 26:25

 

 

 

 

 

 

Runda rewanżowa:

12. kolejka - 06/07.01.2018

KRAM Start Elbląg - Vistal Gdynia 28:31
Energa AZS Koszalin - SPR Pogoń Szczecin 27:27
UKS PCM Kościerzyna - Metraco Zagłębie Lubin 24:39
MKS Perła Lublin - Korona Handball Kielce  41:22
KPR Jelenia Góra - KPR Gminy Kobierzyce 20:28
KPR Ruch Chorzów - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 33:25

13. kolejka - 13/14.01.2018

KPR Ruch Chorzów - KRAM Start Elbląg 29:34
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 27:25
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin 20:21
Korona Handball Kielce - UKS PCM Kościerzyna 31:24
Metraco Zagłębie Lubin - Energa AZS Koszalin 21:24
SPR Pogoń Szczecin - Vistal Gdynia 


14. kolejka - 20/21.01.2018

KRAM Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin 26:24
Vistal Gdynia - Metraco Zagłębie Lubin 21:20
Energa AZS Koszalin - Korona Handball Kielce 40:29
UKS PCM Kościerzyna - KPR Gminy Kobierzyce 29:36
MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 30:21
KPR Jelenia Góra - KPR Ruch Chorzów 29:32

15. kolejka - 27/28.01.2018

KPR Jelenia Góra - KRAM Start Elbląg 25:26
KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin 20:41
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - UKS PCM Kościerzyna 28:25
KPR Gminy Kobierzyce - Energa AZS Koszalin 21:26
Korona Handball Kielce - GTPR Gdynia 31:39 
Metraco Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin 31:28

16. kolejka - 03/04.02.2018

KRAM Start Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin 24:27
SPR Pogoń Szczecin - Korona Handball Kielce 37:26
Vistal Gdynia - KPR Gminy Kobierzyce 
Energa AZS Koszalin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.32:26
UKS PCM Kościerzyna - KPR Ruch Chorzów 31:24
MKS Perła Lublin - KPR Jelenia Góra 35:22

17. kolejka - 10/11.02.2018

MKS Selgros Lublin - KRAM Start Elbląg 34:22
KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna 34:34
KPR Ruch Chorzów - Energa AZS Koszalin
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Vistal Gdynia 25:23
KPR Gminy Kobierzyce - SPR Pogoń Szczecin 26:26
Korona Handball Kielce - Metraco Zagłębie Lubin 16:23

18. kolejka - 14.02.2018

KRAM Start Elbląg - Korona Handball Kielce 38:29
Metraco Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce 18:25
SPR Pogoń Szczecin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 41:28
GTPR Gdynia - KPR Ruch Chorzów 34:21
Energa AZS Koszalin - KPR Jelenia Góra 29:21
UKS PCM Kościerzyna - MKS Perła Lublin 25:46

19. kolejka - 17/18.02.2018

UKS PCM Kościerzyna - KRAM Start Elbląg 25:37
MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin 31:24
KPR Jelenia Góra - GTPR Gdynia 25:33
KPR Ruch Chorzów - SPR Pogoń Szczecin 20:33
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Metraco Zagłębie Lubin 20:29
KPR Gminy Kobierzyce - Korona Handball Kielce 30:17

20. kolejka - 24/25.02.2018

KRAM Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce 33:24
Korona Handball Kielce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 30:28
Metraco Zagłębie Lubin - KPR Ruch Chorzów 26:22
SPR Pogoń Szczecin - KPR Jelenia Góra 40:26
GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin 22:25
Energa AZS Koszalin - UKS PCM Kościerzyna 37:30

21. kolejka - 03/04.03.2018

Energa AZS Koszalin - KRAM Start Elbląg 19:26
UKS PCM Kościerzyna - GTPR Gdynia 27:36
MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin 25:21
KPR Jelenia Góra - Metraco Zagłębie Lubin 13:31
KPR Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce  30:35
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 26:29

22. kolejka - 10.03.2018

KRAM Start Elbląg - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
KPR Gminy Kobierzyce - KPR Ruch Chorzów
Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra
Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin
SPR Pogoń Szczecin - UKS PCM Kościerzyna
GTPR Gdynia - Energa AZS Koszalin

III runda o miejsca 1-6 i 7-12: 14.03, 28.03, 07/08.04, 14/15.04, 21/22.04.2018 r.

 

Puchar Polski: 1/16 - 20/21.12.2017 r.; 1/8 - 17.01.2018 r.; 1/4 - 28.02.2018 r.; 1/2 - 11 i 18.04.2018 r.

Finał - 13.05.2018 r.

23. kolejka - 14/15.03.2018

MKS Perła Lublin - GTPR Gdynia 25:24
KRAM Start Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin 21:21 (2:3)
SPR Pogoń Szczecin - Energa AZS Koszalin 21:26
KPR Jelenia Góra - KPR Gminy Kobierzyce 21:21 (0:3)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - UKS PCM Kościerzyna 29:38
Korona Handball Kielce - KPR Ruch Chorzów 20:22

 

24. kolejka - 28/29.03.2018

GTPR Gdynia - Energa AZS Koszalin 26:26 (1:4)
Metraco Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin 29:27
MKS Perła Lublin - KRAM Start Elbląg 30:24
KPR Jelenia Góra - KPR Ruch Chorzów 26:30
UKS PCM Kościerzyna - Korona Handball Kielce 22:19
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 31:25

25. kolejka - 7/8.04.2018

KRAM Start Elbląg - GTPR Gdynia 30:24
SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin 28:29
Energa AZS Koszalin - Metraco Zagłębie Lubin 23:23 (3:4)
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 27:23 
Korona Handball Kielce - KPR Gminy Kobierzyce 32:36
KPR Ruch Chorzów - UKS PCM Kościerzyna

 

26. kolejka - 14/15.04.2018

GTPR Gdynia - Metraco Zagłębie Lubin 23:23 (4:1)
MKS Perła Lublin - Energa AZS Koszalin 
KRAM Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin 27:20
KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna 28:38
KPR Gminy Kobierzyce - KPR Ruch Chorzów 25:24
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Korona Handball Kielce 29:32

27. kolejka - 21/22.04.2018

SPR Pogoń Szczecin - GTPR Gdynia 22:27
Energa AZS Koszalin - KRAM Start Elbląg 22:32
Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin 20:24
Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra 21:23
KPR Ruch Chorzów - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 21:27
UKS PCM Kościerzyna - KPR Gminy Kobierzyce 28:21

IV runda o miejsca 1-6 i 7-12 : 25.04, 29.04, 05/06.05, 09.05, 19.05.2018 r.

28. kolejka - 25.04.2018

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin 17:26
Metraco Zagłębie Lubin - KRAM Start Elbląg 24:22
Energa AZS Koszalin - SPR Pogoń Szczecin 23:22
KPR Gminy Kobierzyce - KPR Jelenia Góra 30:22
UKS PCM Kościerzyna - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 32:30
KPR Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce 30:21

29. kolejka - 29.04.2018

Energa AZS Koszalin - GTPR Gdynia 27:15
SPR Pogoń Szczecin - Metraco Zagłębie Lubin 23:31
KRAM Start Elbląg - MKS Perła Lublin 25:31
KPR Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 24:23
Korona Handball Kielce - UKS PCM Kościerzyna 22:25
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 26:20


30. kolejka - 5/6.05.2018

GTPR Gdynia - KRAM Start Elbląg 23:31
MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin 
Metraco Zagłębie Lubin - Energa AZS Koszalin 19:20
KPR Jelenia Góra - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 27:22
KPR Gminy Kobierzyce - Korona Handball Kielce 29:25
UKS PCM Kościerzyna - KPR Ruch Chorzów 29:27

31. kolejka - 9.05.2018

Metraco Zagłębie Lubin - GTPR Gdynia 31:15
Energa AZS Koszalin - MKS Perła Lublin 26:21
SPR Pogoń Szczecin - KRAM Start Elbląg 26:26
UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra 23:24
KPR Ruch Chorzów - KPR Gminy Kobierzyce 28:34
Korona Handball Kielce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 30:28

32. kolejka - 19.05.2018

GTPR Gdynia - SPR Pogoń Szczecin 32:27
KRAM Start Elbląg - Energa AZS Koszalin 25:26
MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin 25:27
KPR Jelenia Góra - Korona Handball Kielce 31:29
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Ruch Chorzów 26:25
KPR Gminy Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna 38:34