Skip to main content
wp-content/uploads/2022/08/korona_handball_beep_test-32.jpg wp-content/uploads/2022/08/korona_handball_beep_test-32.jpg

Wracamy do treningów

31 lipca 2023
I Liga Kobiet
wp-content/uploads/2022/08/korona_handball_beep_test-32.jpg

Wracamy do treningów

31 lipca 2023
I Liga Kobiet

Piłkarki ręczne Suzuki Korony Handball Kielce w poniedziałek rozpoczną przygotowania do nowego sezonu.

Kielczanki zaczną treningi na własnych obiektach od tradycyjnych badań. Mają na nich być wszystkie nowe zawodniczki: rozgrywające Marta Rosińska, Gabriela Tomczyk i prawoskrzydłowa, wracająca z pobytu w Płocku – Julia Łucak. Na zajęciach spodziewana jest też rozgrywająća Weronika Janczarek, która też ma związać się z naszym klubem.

Po dwóch tygodniach spędzonych na zajęciach w Kielcach, drużyna Pawła Tetelewskiego pojedzie na pierwszy międzynarodowy turniej w Czeskim Hodoninie. Suzuki Korona Handball zagra tam gospodyniami, drużyną z Austrii i z Niemiec.

Kielczanki zagrają też w dniach 25-26 sierpnia zagra w drugim turnieju międzynarodowym, który odbędzie się w Kielcach. Wtedy przyjedzie m.in. drużyna z trzeciej Bundesligi: SV Koweg Gorlitz oraz PreZero APR Radom.

Kielecki zespół został też zaproszony na turniej we wrześniu, organizowany przez AWF Warszawa.

Suzuki Korona Handball Kielce Ligę Centralną rozpocznie od dwóch meczów wyjazdowych .23 lub 24 września zagrają w Gliwicach z Sośnicą, a tydzień później z zespołem MKS VITAMINEO Jelenia Góra. Po raz pierwszy u siebie nasz zespół zagra 7 lub 8 października.