wp-content/uploads/2023/03/SKH_Varsovia-30.jpg wp-content/uploads/2023/03/SKH_Varsovia-30.jpg

Gramy z Rzeszowem. W I rundzie było emocjonująco

17 marca 2023
I Liga Kobiet
wp-content/uploads/2023/03/SKH_Varsovia-30.jpg

Gramy z Rzeszowem. W I rundzie było emocjonująco

17 marca 2023
I Liga Kobiet

Suzuki Korona Handball Kielce w piątkowy wieczór zagra drugi mecz w tym roku przed własną publicznością. Podejmie SPR Handball Rzeszów.

Kielecki zespół wystąpi w identycznym składzie, jak w ostatnim meczu ligowym, przegranym na wyjeździe z UMCS-em Lublin 25:28. Cały czas do dyspozycji nie będzie lewoskrzydłowa z Islandii – Agnes Sigurðardottir. Prawdopodobnie wróci ona do gry pod koniec marca.

– Agnes ma wrócić do Kielc 26 marca. Czy od razu wróci do gry? Zobaczymy, jak będzie wyglądać na treningach, fizycznie – mówi trener Paweł Tetelewski. 

Drużyna Pawła Tetelewskiego chce zrehabilitować się przed kibicami za porażkę w Lublinie i odnieść kolejne zwycięstwo w I lidze.

SPR Handball Rzeszów zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli grupy C I ligi. Ma 16 punktów. – Tabela nie do końca odzwierciedla umiejętności tej drużyny. To zespół, którego nie można lekceważyć, bo potrafią grać w piłkę ręczną. Jeśli dobrze zagramy w obronie, to wtedy wygramy – dodaje Tetelewski.

W pierwszej rundzie w meczu tych drużyn lepsza była Suzuki Korona Handball Kielce, wygrywając na wyjeździe po pasjonującym spotkaniu 34:32 (18:13).

Mecz Suzuki Korona Handball Kielce – SPR Handball Rzeszów rozpocznie się w piątek o godz. 20.30 w hali przy ul. Krakowskiej. Tuż przed nim kieleccy kibice będą mieli też inne emocje związane z piłką ręczną, bo o godz. 18.15 w Hali Legionów zagra Industria Kielce z Wybrzeżem Gdańsk.


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲