Juniorki młodsze walczą o 1/8 finału
27 lutego 2025
Akademia Korona Handball
Juniorki młodsze walczą o 1/8 finału
27 lutego 2025
Akademia Korona Handball
Juniorki młodsze Suzuki Korony Handball Kielce walczyć będą od piątku 28 lutego o awans do 1/8 finału mistrzostw Polski.
Kielczanki na turnieju rozegranym w Olkuszu zagrają trzy spotkania. Podopieczne Szymona Żaby-Żabińskiego zmierzą się z drużynami: KS Tempo Cmolas, SPR Grunwald Ruda Ślaska oraz SPR Olkusz.
Do kolejnej fazy imprezy awansują dwie najlepsze drużyny.
– Cel jest jasny – awans do 1/8 finału. Chcielibyśmy oczywiście zrobić to w dobrym stylu. Doceniamy każdego rywala, ale patrzymy przede wszystkim na siebie. Jeśli zrealizujemy założenia taktyczne, to powinno być dobrze – mówi trener Żaba-Żabiński.
Kielecki klub dziękuje Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Świętokrzyskiego za wsparcie na wyjazd na 1/16 finału mistrzostw Polski.
Najnowsze wpisy:
Żaba-Żabiński: Nasz cel zrealizowaliśmy. Jest jednak mały niedosyt
Liga Centralna Kobiet
Kolejne podpisy. „Będzie kłopot bogactwa”
Liga Centralna Kobiet
Zepsuta końcówka. Kielczanki bez medalu mistrzostw Polski
Akademia Korona Handball
Zagramy o brązowy medal MP juniorek młodszych
Akademia Korona Handball
Juniorki młodsze zaczynają walkę o medale mistrzostw Polski
Akademia Korona Handball
Trzy kluczowe zawodniczki z nowymi umowami!
Liga Centralna Kobiet
