wp-content/uploads/2024/03/k-mlode1.jpeg wp-content/uploads/2024/03/k-mlode1.jpeg

Juniorki młodsze z awansem! W niedzielę wielki mecz

23 marca 2024
Drużyny młodzieżowe
wp-content/uploads/2024/03/k-mlode1.jpeg

Juniorki młodsze z awansem! W niedzielę wielki mecz

23 marca 2024
Drużyny młodzieżowe

Juniorki młodsze Korony Handball już po drugim meczu zapewniły sobie awans do 1/8 finału mistrzostw Polski. Kielczanki w drugim spotkaniu pokonały w sobotę SPR Grunwald Ruda Śląska 30:18 (19:10).

Tylko początek meczu był wyrównany. Po pięciu minutach był remis 3:3. Od tego momentu podopieczne Moniki Ciszek dzięki bardzo dobrej grze w obronie i ataku zaczęły wypracowywać przewagę. Po kwadransie prowadziły 9:5, a w 25. minucie już 16:9.

W drugiej połowie kielczanki wciąż dominowały i pewnie zwyciężyły, zapewniając sobie awans do kolejnej fazy mistrzostw Polski.

– Podstawowe zawodniczki zagrały bardzo dobre zawody. Były skupione, skoncentrowane i realizowały zadania taktyczne. W moim zespole dobrze funkcjonowała obrona i atak.  Chociaż rywalki próbowały różnych form obrony: 6×0, 5+1, 4+2, nie były w stanie nas zaskoczyć. Dziś moje podopieczne były sportowo lepsze – mówiła Monika Ciszek.

W niedzielę jej zespół zagra trzeci mecz w turnieju – o godz. 12 zmierzy się w hali przy ul. Krakowskiej z SKS Kusy Kraków, który też ma dwa zwycięstwa na koncie. Stawka pojedynku będzie duża, bo zwycięzca zostanie organizatorem kolejnego turnieju. 

– Na pewno nie będzie to łatwy mecz. Przy naszym pełnym zaangażowaniu, jesteśmy jednak w stanie wygrać – dodaje trenerka Ciszek.

Korona Handball – SPR Grunwald Ruda Śląska 30:18 (19:10)

Korona Handball: Smelcerz, Rutkowska, Ciszek – Sadowska 7, Łagoźna 6, Ubysz 5, Kiniorska 4, Jarosz 3, Adamczyk 2, Piwowar 2, Jakubowska 1, Stanek, Janczarek, Prokopoudi, Olesińska, Zychowicz. 


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲