wp-content/uploads/2024/03/SKHK_Chorzow-89.jpg wp-content/uploads/2024/03/SKHK_Chorzow-89.jpg

Mecz do zapomnienia w Żorach

23 marca 2024
I Liga Kobiet
wp-content/uploads/2024/03/SKHK_Chorzow-89.jpg

Mecz do zapomnienia w Żorach

23 marca 2024
I Liga Kobiet

To mecz z gatunku tych do jak najszybszego zapomnienia. Suzuki Korona Handball Kielce przegrała w 18. kolejce Ligi Centralnej na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek – MTS-em Żory 15:36.

Pierwsze starcie tych drużyn w Kielcach było pasjonujące. Drużyna trenera Pawła Tetelewskiego prowadziła nawet kwadrans przed końcem siedmioma golami, ale straciła przewagę i przegrała w rzutach karnych 23:25.

Teraz już do przerwy spotkanie było niestety rozstrzygnięte. Gospodynie wypracowały bowiem aż 12-bramkową zaliczkę. W drugiej połowie kielczanki grające bez podstawowej bramkarki – Niny Smelcerz zagrały nieco lepiej w ataku, zdobyły trzy razy więcej bramek niż do przerwy. Nic to jednak nie dało.

Suzuki Korona Handball Kielce po tej porażce wciąż jest na czwartym miejscu w tabeli. Ma 31 punktów, pięć mniej od trzeciego w tabeli – SPR-u Gdynia. Z kompletem osiemnastu zwycięstw prowadzi Ruch Chorzów.

W następnej kolejce nasz zespół podejmie 20 lub 21 kwietnia szóstą drużynę tabeli – Enea Piłka Ręczna Poznań.

MTS Żory – Suzuki Korona Handball Kielce 36:15 (16:4)

Suzuki Korona Handball Kielce: Toboła – Berlińska 5, Leśniak 5, Staszewska 2, Łucak 1, Podsiadło 1, Rosińska 1, Grabarczyk, Janczarek, Miśkiewicz, Rzepka, Śmiglarska, Tomczyk, Wawrzycka.


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲