wp-content/uploads/2021/09/210306JAN226.jpg wp-content/uploads/2021/09/210306JAN226.jpg

Kołowa Suzuki Korony Handball wróci pod koniec roku

6 września 2021
wp-content/uploads/2021/09/210306JAN226.jpg

Kołowa Suzuki Korony Handball wróci pod koniec roku

6 września 2021

Paulina Piwowarczyk, kołowa Suzuki Korony Handball nie będzie grała w pierwszej części sezonu w naszej drużynie. 

Piwowarczyk w sierpniu ubiegłego roku opuściła kielecki klub. Mogła trafić do hiszpańskiego klubu, ale ostatecznie z transferu nic nie wyszło. Wróciła do Suzuki Korony Handball w październiku. Pomogła zespołowi w rozgrywkach pierwszej ligi. 

Teraz 23-letnia kołowa nie wznowiła jednak przygotowań z Suzuki Koroną Handball przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022. Co jednak nie oznacza, że nie będzie grała w Kielcach w przyszłym sezonie. Według ustaleń, ma wznowić treningi z drużyną od początku grudnia. 

– Paulina ze względów osobistych nie mogła trenować od początku letnich przygotowań, ale od 1 grudnia ma wznowić treningi z drużyną. Będzie to dobry moment, bo akurat będzie przerwa w rozgrywkach Superligi, bo są mistrzostwa świata kobiet. Będziemy mieć wtedy drugi okres przygotowawczy i myślę, że Paulina będzie miała wystarczająco dużo czasu, by wrócić do dobrej dyspozycji fizycznej – mówi Krzysztof Demko, członek zarządu Suzuki Korony Handball. 

– Na razie życie zmusiło mnie do przerwy w treningach. Trzymam kciuki za dziewczyny w Superlidze i jeśli nic się nie zmieni i nie pokrzyżuje mi planów, to w grudniu znów bardzo chciałabym wznowić grę. Już nie mogę się doczekać powrotu, bo bardzo tęsknie za piłką ręczną – dodaje Paulina Piwowarczyk. 


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲