wp-content/uploads/2023/04/2040-1-1.png wp-content/uploads/2023/04/2040-1-1.png

Targi Kielce ponownie zagrają z Suzuki Koroną Handball

14 kwietnia 2023
I Liga Kobiet
wp-content/uploads/2023/04/2040-1-1.png

Targi Kielce ponownie zagrają z Suzuki Koroną Handball

14 kwietnia 2023
I Liga Kobiet

Logo Targów Kielce znów pojawi się na strojach meczowych szczypiornistek Suzuki Korony Handball Kielce, występujących w rozgrywkach 1 Ligi Kobiet, a same zawodniczki będzie można spotkać w trakcie eventów organizowanych przez kielecki ośrodek. Po niespełna 3 latach Targi Kielce ponownie zasilą szeregi partnerów Klubu.

– Targi Kielce powróciły do sponsorowania Korony Handball po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Z dumą wspieramy zawodniczki w ich sportowych zmaganiach, ale też chętnie angażujemy się w promocję piłki ręcznej w gronie dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Takie działania doskonale wpisują się w założenia CSR naszej marki, dla której jest to kolejna okazja do zaangażowania się w ważne, szczególnie z punktu widzenia lokalnej społeczności, przedsięwzięcie. Zawodniczkom szczerze kibicujemy – powiedział dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.

Powrót do przerwanej pandemią współpracy pomiędzy Koroną a Targami skomentował również Prezes Zarządu Korony Handball. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że współpraca z Targami Kielce będzie kontynuowana po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Jest to kolejny, bardzo ważny krok w rozwoju Klubu i realizacji celów związanych z drużyną seniorską, ale również drużynami młodzieżowymi. Dziękujemy za zaufanie Zarządowi Targów Kielce – powiedział Michał Chwaliński, Prezes Zarządu Korony Handball.


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲