Skip to main content
wp-content/uploads/2024/03/cwiercfinal_juniorki_korona-102.jpg wp-content/uploads/2024/03/cwiercfinal_juniorki_korona-102.jpg

Wiadomo, gdzie juniorki młodsze powalczą o medale

16 maja 2024
Drużyny młodzieżowe
wp-content/uploads/2024/03/cwiercfinal_juniorki_korona-102.jpg

Wiadomo, gdzie juniorki młodsze powalczą o medale

16 maja 2024
Drużyny młodzieżowe

Wiadomo już, gdzie juniorki młodsze Korony Handball zagrają w turnieju finałowym z udziałem czterech najlepszych drużyn w Polsce.

Korona Handball w turnieju półfinałowym rozegranym w Lublinie zajęła drugie miejsce. Wygrał MKS Lublin. Dzięki drugiej pozycji, nasz zespół zapewnił sobie wielki sukces i awans do Final Four.

W środę Związek Piłki Ręcznej w Polsce poinformował, że turniej finałowy odbędzie się w Lublinie. Oprócz Korony Handball w półfinałach zagrają MKS Lublin, Agrykola Warszawa oraz SPR Gdynia.

Zespoły te rywalizować będą w dniach 24-25 maja. Kielczanki w półfinale zmierzą się z Agrykolą Warszawa, a SPR Gdynia zagra z gospodyniami.

– Wiem, że dziewczyny będą starały się zagrać najlepiej, jak potrafią. Już osiągnęły wiele, choć z powodu kontuzji wypadły podstawowe zawodniczki: Amelia Łagoźna i Zosia Mazur. Nasz zespół nie jest faworytem turnieju, ale w eliminacjach pokazał, że potrafi walczyć z każdym i wierzę, że tym razem też tak będzie – mówi Monika Ciszek, trenerka Korony Handball.