wp-content/uploads/2022/12/skh_wawa-97-1.jpg wp-content/uploads/2022/12/skh_wawa-97-1.jpg

Zasłużona trenerka kończy pracę z Suzuki Koroną Handball

12 grudnia 2022
I Liga Kobiet
wp-content/uploads/2022/12/skh_wawa-97-1.jpg

Zasłużona trenerka kończy pracę z Suzuki Koroną Handball

12 grudnia 2022
I Liga Kobiet

Zasłużona trenerka, Stanisława Grzegolec, kończy pracę z Suzuki Koroną Handball Kielce. W kieleckich klubach pracowała aż 25 lat.

Pani Stanisława Grzegolec z kielecką oraz świętokrzyską piłką ręczną związana była aż od 25 lat. Była trenerką w klubach sportowych: Korona Handball, KSS oraz Kolporter Kielce. Prowadziła klasy sportowe w Szkole Podstawowej nr 32. Poza zespołami klubowymi prowadziła też szkolenie zawodniczek w ramach kadry województwa świętokrzyskiego.

Od czasu powstania Stowarzyszenia Korona Handball, czyli od 2013 roku, trenerka Grzegolec miała współudział we wszystkich sukcesach sportowych, którymi były: awans do I ligi, dwukrotne wicemistrzostwo Polski Juniorek (2014 i 2019 rok), czwarte i piąte miejsce MPJ (2018 i 2022), mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych (2015) i wicemistrzostwo Polski Juniorek Młodszych (2016).
Jej zespół wywalczył mistrzostwo Polski Młodziczek w 2016 roku i wygrał OOM w 2014 roku, reprezentując województwo świętokrzyskie.
Grzegolec wychowała zawodniczki, które z powodzeniem rywalizowały lub cały czas rywalizują na poziomie Superligi – m.in. siostry Więckowskie, Michalinę Pastuszkę.
Jej wychowanki uczestniczy w szkoleniu centralnym w ramach kadr narodowych i występowały w meczach reprezentacji Polski. 
–  Zawsze pracowała z wielkim zaangażowaniem na rzecz wszystkich – klubów czy reprezentacji. Jest niezwykle obowiązkowa, sumienna i wykonująca pracę z dużą jakością oraz zaangażowaniem. Zawsze można na nią liczyć – mówi trenerka Monika Ciszek.

SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲