wp-content/uploads/2024/03/cwiercfinal_juniorki_korona-96.jpg wp-content/uploads/2024/03/cwiercfinal_juniorki_korona-96.jpg

Zofia Sadowska znów doceniona

1 kwietnia 2024
Drużyny młodzieżowe
wp-content/uploads/2024/03/cwiercfinal_juniorki_korona-96.jpg

Zofia Sadowska znów doceniona

1 kwietnia 2024
Drużyny młodzieżowe

Zofia Sadowska, jedna  z najbardziej utalentowanych zawodniczek kieleckiego klubu, znów została doceniona przez Andrzeja Niewrzawę, trenera reprezentacji Polski juniorek młodszych.

Zofia Sadowska znalazła się w gronie powołanych 19 zawodniczek na cykl akcji szkoleniowych, które odbędą się w dniach 1-3 kwietnia w Szczyrku oraz 4-6 kwietnia w węgierskim mieście Siofok.

Na Węgrzech reprezentacja Polski juniorek młodszych (urodzone 2008 i młodsze) weźmie udział w Turnieju Czterech Narodów. Rywalkami Biało-Czerwonych będą Węgierki (4 kwietnia, godz. 15.30), Rumunki (5 kwietnia, godz. 18) oraz Chorwatki (6 kwietnia, godz. 12.30).

Sadowska była jedną z najlepszych zawodniczek reprezentacji Polski juniorek młodszych w prestiżowym Turnieju Nadziei Olimpijskich, który został rozegrany w grudniu w małopolskich Szaflarach. Sadowska znalazła się w najlepszej „7” turnieju.

Sadowska, która jest nominalną skrzydłową, ale może też z powodzeniem grać na rozegraniu, w ubiegłym sezonie zdobyła 68 goli w rozgrywkach ligowych i 63 w mistrzostwach polski. Miała bardzo dobrą średnią 6,5 gola na mecz.

Sadowska w tym sezonie z kielecką drużyną juniorek młodszych awansowała do 1/8 finału mistrzostw Polski. Turniej zostanie rozegrany w Kielcach.


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲