Juniorki młodsze najlepsze w turnieju w Kielcach!

24 marca 2024
PGNiG Superliga Kobiet

Świetny turniej juniorek młodszych Korony Handball Kielce w 1/16 finału mistrzostw Polski. Podopieczne Moniki Ciszek zakończyły go z kompletem trzech zwycięstw.

W niedzielę na zakończenie imprezy kielczanki grały o pierwsze miejsce z drużyną SKS Kusy Kraków. Stawka pojedynku była duża, bo zwycięzca organizował turniej 1/8 finału mistrzostw Polski.

Do przerwy krakowianki prowadziły 12:11. W drugiej połowie gospodynie zagrały jednak bardzo dobrze w każdym elemencie piłki ręcznej. W efekcie wygrały mecz 28:22!

Dzięki temu to Korona Handball zajęła pierwsze miejsce w turnieju. Druga pozycja dla SKS Kusy Kraków.

Wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki w kieleckiej drużynie otrzymała Zofia Sadowska.

Korona Handball – SKS Kusy Kraków 28:22 (11:12)

Korona Handball: Smelcerz, Ciszek, Rutkowska – Sadowska 8, Łagoźna 6, Jarosz 5, Ubysz 4, Kiniorska 2, Adamczyk 1, Janczarek 1, Stanek 1, Olesińska, Piwowar, Jakubowska, Prokopoudi, Zychowicz.

SPONSOR TYTULARNY

SPONSORZY I PARTNERZY:

Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży