wp-content/uploads/2022/01/skh_mks_lublin-154.jpg wp-content/uploads/2022/01/skh_mks_lublin-154.jpg

Czekala wypożyczona do Radomia

9 lutego 2022
PGNiG Superliga Kobiet
wp-content/uploads/2022/01/skh_mks_lublin-154.jpg

Czekala wypożyczona do Radomia

9 lutego 2022
PGNiG Superliga Kobiet

Honorata Czekala, uniwersalna rozgrywająca Suzuki Korony Handball Kielce do końca sezonu została wypożyczona do pierwszoligowego klubu PreZero APR Radom.

W drużynie z Radomia występują już cztery kieleckie zawodniczki: kołowa Zuzanna Zygadlewicz oraz trzy rozgrywające: Alicja Grzejszczak, Martyna Szymanik i Agnieszka Mikocka.

Honorata Czekala w tym sezonie nie grała reguralnie w PGNiG Superlidze.

– Honorata tak naprawdę występowała niewiele. Wiemy, że jest po kontuzji barku i by wróciła do swojej dobrej dyspozycji, musi jak najczęściej występować. A teraz byłoby jej jeszcze trudniej o grę, bo wracają po swoich problemach Honorata Gruszczyńska i Michalina Pastuszka. Szkoda, by zawodniczka, którą pamiętamy z tak wielu świetnych występów, cały czas siedziała w Kielcach na ławce. Radom już od początku sezonu bardzo chciał ją w swoim składzie, ale jeszcze się wtedy nie zdecydowaliśmy na ten ruch – powiedział Krzysztof Demko, członek zarządu Suzuki Korony Handball.

Czekala jest zadowolona, że resztę sezonu spędzi w Radomiu.

– W Kielcach dostawałam mało szans, a tam jestem pewna, że będę częściej wychodzić na parkiet. Znam się długo z drugim trenerem z Radomia i myślę, że nasza współpraca będzie dobrze wyglądać. Mam grać regularnie na lewym i środku rozegrania. Będę tam też najstarszą zawodniczką, trochę taką babcią, bo większość zawodniczek ma jednak dwójkę z przodu – dodaje z uśmiechem Czekala.

W ekipie z Radomia kontuzji ostatnio doznały dwie rozgrywające Małgorzata Michalska i Alicja Grzejszczak.

PreZero APR Radom w tym sezonie zajmuje ósme miejsce w tabeli grupy C pierwszej ligi. W jedenastu meczach zdobył jedenaście punktów.


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲