wp-content/uploads/2021/10/skh_jaroslaw-120.jpg wp-content/uploads/2021/10/skh_jaroslaw-120.jpg

Dobry występ Jasińskiej i awans na MŚ

29 listopada 2021
PGNiG Superliga Kobiet
wp-content/uploads/2021/10/skh_jaroslaw-120.jpg

Dobry występ Jasińskiej i awans na MŚ

29 listopada 2021
PGNiG Superliga Kobiet

Młodzieżowa reprezentacja Polski prowadzona przez trenera Pawła Tetelewskiego i z kołową Suzuki Korony Handball Kielce – Julią Jasińską awansowała do Mistrzostw Świata U20.

Młodzieżowa reprezentacja Polski w turnieju kwalifikacyjnym rozegranym w Podgoricy odniosła dwa zwycięstwa. Najpierw biało-czerwone pokonały wysoko Czarnogórki 31:19, a potem Włoszki 25:17. 

W drużynie prowadzonej przez trenera Pawła Tetelewskiego wystąpiła Julia Jasińska, kołowa Suzuki Korony Handball Kielce. W pierwszym meczu z reprezentacją Czarnogóry zdobyła pięć bramek i wywalczyła dwa rzuty karne. W dodatku miała 100 proc. skuteczność. W drugim spotkaniu nie wpisała się do protokołu meczowego.

– Julia w obu spotkaniach grała w ataku. W pierwszym meczu zagrała bardzo dobrze. W starciu z Włochami była nieźle pilnowana przez rywalki, które praktycznie w ogóle jej nie zostawiały i nie wychodziły do naszych rozgrywających. W efekcie dość często zdobywaliśmy bramki z drugiej linii, czy po akcji do skrzydłowych – opowiada trener Paweł Tetelewski.


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲