wp-content/uploads/2022/05/skhk_elblag-122.jpg wp-content/uploads/2022/05/skhk_elblag-122.jpg

Exodus z Suzuki Korony Handball Kielce

15 czerwca 2022
I Liga Kobiet
wp-content/uploads/2022/05/skhk_elblag-122.jpg

Exodus z Suzuki Korony Handball Kielce

15 czerwca 2022
I Liga Kobiet

Pewne jest, że przynajmniej aż jedenaście zawodniczek odejdzie z Suzuki Korony Handball Kielce przed rozpoczęciem sezonu 2022/2023. Exodus może być niestety większy.

Patrycja Chojnacka, Michalina Pastuszka, Magda Więckowska, Julia Jasińska, Alicja Pękala, Wiktoria Gliwińska, Juliane Costa, Paulina Kasprzyk, Honorata Czekala, Natalia Jach i Małgorzata Hibner – tych zawodniczek w przyszłym sezonie w I lidze w barwach kieleckiej drużyny już nie zobaczymy.

Lista szczypiornistek, które opuszczą Suzuki Koronę Handball może być większa. Nie wiadomo jeszcze bowiem czy w w pierwszoligowym zespole będą występowały: Marta Chodakowska, Katarzyna Grabarczyk, Marta Rosińska,  Magdalena Kędzior, Sandra Zimnicka i Magdalena Skowrońska.

– Wszystkie zawodniczki, które mogą u nas zostać, dostały propozycje nowych kontraktów na grę w pierwszej lidze. Chcielibyśmy ich widzieć w naszym składzie. Na razie nie wiemy, jakie podejmą decyzję w sprawie swojej przyszłości – mówi Krzysztof Demko, członek zarządu Suzuki Korony Handball Kielce.

Kadra pierwszoligowej drużyny będzie miała mnóstwo juniorek.

– Do kadry zostanie włączonych około dwanaście juniorek, kilka bardzo utalentowanych. Będziemy mieć kim grać i na pewno możemy w pierwszej lidze namieszać. Jeśli uda nam się zrealizować nasze plany, to na pewno nie będziemy mieć wpadek – dodaje Krzysztof Demko.


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲