wp-content/uploads/2022/02/skh_piotrcovia-135.jpg wp-content/uploads/2022/02/skh_piotrcovia-135.jpg

Gramy o olbrzymi sukces

7 marca 2022
PGNiG Superliga Kobiet
wp-content/uploads/2022/02/skh_piotrcovia-135.jpg

Gramy o olbrzymi sukces

7 marca 2022
PGNiG Superliga Kobiet

Suzuki Korona Handball w poniedziałek zagra o półfinał Pucharu Polski. Awans do tej fazy byłby olbrzymim sukcesem dla naszego klubu.

Nie ma jednak wątpliwości, że to rywalki są faworytkami poniedziałkowego pojedynku. Drużyna prowadzona przez Edytę Majdzińską zajmuje trzecie miejsce w PGNiG Superlidze. W tym sezonie wygrała już trzy spotkania ligowe z Suzuki Koroną Handball. Ostatnie w lutym 31:24.

– Chcemy po prostu zagrać dobry mecz. Tym bardziej, że ostatnio z Kobierzycami zaprezentowaliśmy wiele dobrych akcji, teraz liczymy na powtórkę. Każdy taki występ powoduje, że wzrasta wiara w umiejętności – mówi Paweł Tetelewski, trener Suzuki Korony Handball Kielce.

Nie będzie mógł on skorzystać z kilku zawodniczek. Nie wystąpią skrzydłowa Sandra Zimnicka i dwie kołowe: Paulina Piwowarczyk oraz Magdalena Kowalczyk. Pod znakiem zapytania stoi też występ uniwersalnej rozgrywającej Honoraty Gruszczyńskiej. 

Początek meczu o godz. 18. W drugim ćwierćfinale Piotrcovia Piotrków Trybunalski zagra z Młynami Stoisław Koszalin. W półfinale są już bez gry: FunFloor Perła Lublin i Zagłębie Lubin.


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲