wp-content/uploads/2022/04/k-tee1.jpg wp-content/uploads/2022/04/k-tee1.jpg

Porażka i czerwona kartka dla trenera

10 kwietnia 2022
PGNiG Superliga Kobiet
wp-content/uploads/2022/04/k-tee1.jpg

Porażka i czerwona kartka dla trenera

10 kwietnia 2022
PGNiG Superliga Kobiet

Suzuki Korona Handball nie sprawiła sensacji w Kobierzycach. Kielczanki przegrały na wyjeździe z KPR-em Kobierzyce 20:31.

– Był to ciężki mecz, bo przyjechałyśmy w bardzo okrojonym składzie, zaledwie z trzema rozgrywającymi. Postawiłyśmy się rywalkom i walczyłyśmy do samego końca. Cieszę się, że jesteśmy taką drużyną, że mimo porażek, przeciwności losu, na każdy mecz wychodzimy z podniesioną głową. Dziś na pewno zagrałyśmy parę fajnych akcji – np. na dwa koła – przyznała Magda Więckowska, rozgrywająca Suzuki Korony Handball Kielce.

W 42. minucie czerwoną kartkę dostał kielecki szkoleniowiec – Paweł Tetelewski. Najpierw otrzymał on żółtą kartkę w pierwszej połowie i dwie minuty kary za dyskusję z arbitrami. Teraz został odesłany na trybuny.

Suzuki Korona Handball kolejny mecz zagra już w najbliższą środę. Rywalem kieleckiej siódemki będzie Eurobud JKS Jarosław. Początek meczu o godz. 20 2 hali przy ul. Krakowskiej.

KPR Gminy Kobierzyce – Suzuki Korona Handball 31:20 (19:11)

Suzuki Korona Handball: Chojnacka, Hibner, Chodakowska – Więckowska 5, Kowalczyk 4, Jasińska 3, Rosińska 3, Costa 2, Gliwińska 2, Staszewska 1, Kędzior, Zimnicka.


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲