wp-content/uploads/2023/12/k-natalk1-1.jpg wp-content/uploads/2023/12/k-natalk1-1.jpg

Walczyliśmy „O uśmiech Natalki”

18 grudnia 2023
I Liga Kobiet
wp-content/uploads/2023/12/k-natalk1-1.jpg

Walczyliśmy „O uśmiech Natalki”

18 grudnia 2023
I Liga Kobiet

Suzuki Korona Handball Kielce zagrała w niedzielę sparing z SPR-em Olkusz w ramach XII Gwiazdkowego Turnieju Charytatywnego „Walczymy o uśmiech Natalki”, który został rozegrany w Olkuszu.

Wszystko było dla dwuletniej Natalii, która musi przejść poważną operację. Na operację ortopedyczną potrzebuje ona aż 375 tysięcy złotych. Podczas licznych licytacji, które odbyły się w przerwie spotkania: SPR Olkusz – Suzuki Korona Handball Kielce zebrano ponad 20 tysięcy złotych. To rekordowa kwota w tej imprezie.

– To była prawdziwa niedziela cudów! Wspólnymi siłami na rzecz naszej bohaterki 𝐍𝐚𝐭𝐚𝐥𝐤𝐢 𝐊𝐨𝐰𝐚𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 zebraliśmy najwięcej w dotychczasowej historii Gwiazdkowych Turniejów Charytatywnych – ponad 20 tysięcy złotych! Dziękujemy! – pisze SPR Olkusz na Facebooku. 

Mecz z liderem I ligi grupy B (pięć zwycięstw w pięciu spotkaniach) zakończył się remisem 41:41.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy pomóc w takiej akcji charytatywnej. Jechaliśmy do Olkusza przećwiczyć parę wariantów, w nieco okrojonym składzie, ale praktycznie mieliśmy pierwszą siódemkę, która gra w Lidze Centralnej. Naprawdę fajnie to wyglądało, prowadziliśmy nawet już 7-8 bramkami. Daliśmy pograć młodszym dziewczynom. To dla nich nowe doświadczenie i przeżycie – mówi trener Paweł Tetelewski. 

Był to ostatni mecz Suzuki Korony Handball Kielce w tym roku. Na początku przyszłego roku zagra jeden sparing. Do rozgrywek ligowych wróci 17 stycznia – pojedynkiem u siebie z szóstą drużyną tabeli Ligi Centralnej – PreZero APR Radom.


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲