Skip to main content
wp-content/uploads/2023/12/k-tur1.jpg wp-content/uploads/2023/12/k-tur1.jpg

Zagramy w Olkusz. „O uśmiech Natalki”

17 grudnia 2023
I Liga Kobiet
wp-content/uploads/2023/12/k-tur1.jpg

Zagramy w Olkusz. „O uśmiech Natalki”

17 grudnia 2023
I Liga Kobiet

Suzuki Korona Handball w niedzielę zagra sparing w XII Gwiazdkowym Turnieju Charytatywnym, który będzie rozegrany w Olkuszu. A wszystko dla dwuletniej Natalii, która musi przejść poważną operację.

W niedzielę, 17 grudnia, w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu zostanie rozegrany Gwiazdkowy Turniej Charytatywny dla Natalii Kowalczyk! Dwuletnia dziewczynka na operację ortopedyczną potrzebuje aż 375 tysięcy złotych.

Jednym z atrakcji turnieju pod hasłem „Walczymy o uśmiech” będzie pokazowy mecz: SPR Olkusz – Suzuki Korona Handball Kielce. W przerwie meczu będą przeprowadzone licytacje zgromadzonych fantów, a w kolejnych punktach niedzielnego popołudnia znajdą się pokazy: Freestyle Football Macieja Kryski, mażoretek z IV LO oraz akrobatyczny w wykonaniu młodych, niezwykle zdolnych sportowców z UKS Korony Olkusz.

– Czas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia jest szczególny, przepełniony nadzieją i oczekiwaniem. Po zmaganiach sportowych, na polskich parkietach piłki ręcznej, chcemy w niezwykły sposób zamknąć rok przed olkuską publicznością. Z ogromną przyjemnością i dużym zaangażowaniem zagramy dla małej Natalki i jej najbliższych, walcząc tym razem nie o wynik sportowy, lecz o lepsze jutro dla Przyjaciół, którzy bardzo potrzebują naszej pomocy. Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju charytatywnym. Zapewniamy wiele atrakcji – mówi Katarzyna Polak, wiceprezes SPR-u dla „Przeglądu Olkuskiego”.

– Na liście gadżetów, które już niebawem trafią „pod młotek” znalazły się koszulki i piłki z autografami zawodniczek i zawodników: Wisły Kraków, Cracovii, Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, GKS-u Katowice, Wisły Płock, Hutnika Kraków, Jastrzębskiego Węgla, kadry piłkarek i piłkarzy ręcznych, żużlowca Bartosza Zmarzlika i wiele innych. Nie zabraknie też obrazów lokalnych artystów, w tym Stanisława Wywioła. Każdy znajdzie coś dla siebie – czytamy w „Przeglądzie Olkuskim”.