wp-content/uploads/2022/04/suzukikoronahandballkielce_mlynystoislawkoszalin-204.jpg wp-content/uploads/2022/04/suzukikoronahandballkielce_mlynystoislawkoszalin-204.jpg

Jasińska w Piotrcovii. „Dziękuje za zaufanie i szansę rozwoju. Dobrze się tu zaczynało grę w Superlidze”

15 czerwca 2022
I Liga Kobiet
wp-content/uploads/2022/04/suzukikoronahandballkielce_mlynystoislawkoszalin-204.jpg

Jasińska w Piotrcovii. „Dziękuje za zaufanie i szansę rozwoju. Dobrze się tu zaczynało grę w Superlidze”

15 czerwca 2022
I Liga Kobiet

– Dziękuje Kielcom, bo dostałam tutaj szansę rozwoju. Cieszę się z wielu szans, jakie dostałam w PGNiG Superlidze – mówi Julia Jasińska, kołowa Suzuki Korony Handball Kielce, która w przyszłym sezonie będzie grała w Piotrcovii.

Julia Jasińska do Kielc trafiła przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022. W PGNiG Superlidze ta jedna z najbardziej utalentowanych kołowych młodego pokolenia zagrała w 26 spotkaniach. Zdobyła w nich 36 bramek.

– Dziękuje Kielcom za zaufanie i szansę rozwoju. Cieszę się z wielu szans, jakie dostawałam w PGNiG Superlidze, a przecież trafiłam tu z Płocka z I ligi. Bardzo dobrze mi się w Kielcach zaczynało grę w tych rozgrywkach. Osobiście to był dobry sezon, jestem z siebie zadowolona, zrobiłam chyba tyle, ile mogłam. Szkoda, że nie udało się uratować PGNiG Superligi – mówi Julia Jasińska.

– Czuje się naprawdę mocniejsza niż przychodziłam do Kielc. Przeskok z I ligi do Superligi był widoczny. Wydaje mi się, że się wzmocniłam pod tym względem i jestem gotowa na dalszą grę w najwyższej klasie rozgrywkowej – dodała Jasińska.

Teraz ta niespełna 20-letnia kołowa będzie występować w Piotrcovii.

– Znam tam kilka zawodniczek z młodzieżowej reprezentacji Polski i wypowiadały się w samych superlatywach. Znam system treningowy, pracy z trenerem Przybylskim i bardzo mi się to wszystko podoba – dodaje Jasińska.

Z Piotrcovią podpisała ona trzyletnią umowę.


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲