wp-content/uploads/2021/09/korona_koszalin-247.jpg wp-content/uploads/2021/09/korona_koszalin-247.jpg

Tetelewski: Jak dzieci we mgle

28 września 2021
PGNiG Superliga Kobiet
wp-content/uploads/2021/09/korona_koszalin-247.jpg

Tetelewski: Jak dzieci we mgle

28 września 2021
PGNiG Superliga Kobiet

Suzuki Korona Handball zagrała najgorszy mecz w tym sezonie i przegrała u siebie z Piotrcovią aż 28:39. Trener Paweł Tetelewski podkreślił, że kluczowy dla losów meczu był jego początek i błędy naszej drużyny.

– Przed meczem mówiliśmy sobie, że przyjeżdża Piotrcovia, rywal który jest w naszym zasięgu, że mamy szansę na pierwsze zwycięstwo. To, co zagraliśmy na początku pierwszej połowy… jak dzieci we mgle. Tak nie można grać w piłkę ręczną. Od początku mieliśmy być skoncentrowani i odpowiedzialni za swoje czyny, a drużyna z Piotrkowa rzuciła nam aż jedenaście bramek z kontrataków w pierwszej połowie. Błędy, nieprzygotowane pozycje i koniec. Był fragment, gdzie zaczęliśmy gonić. Doszliśmy na cztery bramki, ale później nastąpiła kulminacja naszej słabej gry – powiedział trener Paweł Tetelewski po środowym meczu. 

Bardzo zadowolony z wygranej był za to Krzysztof Przybylski.

Myślałem, że będzie dużo, dużo trudniej w Kielcach. Oglądaliśmy mecz Korony Handball w Lubinie i wyglądał bardzo dobrze. Teraz było zupełnie inaczej. Postawiliśmy bardzo trudne warunki gry w obronie, rywalki popełniły dużo błędów i mieliśmy ataki szybkie. Dzięki temu udało się wypracować przewagę. Wreszcie zespół zdobył dużo bramek, bo dotychczas nie obfitowaliśmy w taką liczbę goli. Piotrcovia pokazała dziś duży charakter i to bardzo cieszy – przyznał trener Piotrcovii.


SPONSOR TYTULARNY


SPONSORZY I PARTNERZY:Gotowi na emocje?

Oglądaj na żywo zawodniczki Suzuki Korona Handball Kielce w akcji! Bilety oraz karnety już w sprzedaży

© Suzuki Korona Handball. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲